Kontakt oss

 

 Ansatte
  Unni Furumo, Daglig leder
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 414 70 432
e-post: unni.furumo@landbruknord.no
 nlrast Anne-Kariin Staff, Avløserordning/rekruttering/beredskap
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 466 28 715
e-post: anne-kariin.staff@landbruknord.no
Nora Foshaug, Rådgiver jord- og plantekultur
gjødslingsplanlegging, jordprøver
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 480 91 433
e-post: nora.foshaug@landbruknord.no
Kristina Berg Vollen, Avløserordn./rekr./beredskap/gjødslingsplanlegging/jordprøver
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 926 59 472
e-post: kristina.berg.vollen@landbruknord.no
Gunnar Kvaal, skogbruk
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 481 41 883
e-post: gunnar.kvaal@landbruknord.no
Anders Berg Stensrud, Skogrådgiver
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 948 86 412
e-post: anders.berg.stensrud@landbruknord.no
 john John Grønås, Rådgiver jord- og plantekultur (gjødslingsplanlegging og jordprøver)
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 950 10 707
e-post: john.gronas@landbruknord.no
Hilde Angell, Regnskapsfører
Kontorsted: Storsteinnes
Tlf: 959 67 585
e-post: hilde.angell@landbruknord.no
  Ane Sofie Gout Lundberg
Verneombud – avløserTlf: 992 28 149
e-post: post@landbruknord.no
  Martin Brox
Klauvskjærer
Tlf: 480 30 210
e-post: post@landbruknord.no
 
 Styret 
 Widar Skogan Widar Skogan, Styreleder
Adresse: 9055 MEISTERVIK
Tlf: 41 68 37 18
e-post: widskoga@online.no
 terje_johansen Terje Johansen, Styremedlem
Adresse: Bjørkebakkveien 362, 9311 BRØSTADBOTN
Tlf: 901 70 013
e-post: terje@astema.no
Jørgen Moe, Styremedlem
Adresse: Paddeby, 9802 VESTRE JAKOBSELV
Tlf: 920 45 540
e-post: jmoe75@hotmail.com
Jill Karina Botngaard, Styremedlem
Adresse: 9064 SVENSBY
Tlf: 915 46 168
e-post: k-h.h@online.no
anne_britt_hanstad Anne Britt Hanstad, Styremedlem
Adresse: Sørdalen, 9360 BARDU
Tlf: 479 03 665
e-post: bit-hans@online.no
Ole-Anton Teigen, 1. varamedlem
Adresse: Solheim fritidsgård, Ullsfjordveien 1147, 9064 SVENSBY
Tlf: 995 43 097
e-post: teigen.ole@gmail.com