Landbruk Nord

Unni Furumo, daglig leder

Tlf.:414 70 432

unni.furumo@landbruknord.no

Anne-Kariin Staff, Avløserordningen

Tlf.:466 28 715

anne-kariin.staff@landbruknord.no

Kristina Berg Vollen, Avløserordningen, gjødslingsplan

Tlf.:926 59 472

kristina.berg.vollen@landbruknord.no

Ane Sofie Gout Lundberg, HMS, gjødslingsplaner

Tlf.:903 61 052

ane.sofie.gout.lundberg@landbruknord.no

Hilde Angell, Regnskapfører

Tlf.: 777 22 540

hilde.angell@landbruknord.no

John Grønås, Rådgiver jord- og plantekultur, gjødslingsplan

Tlf.:950 10 707

john.gronas@landbruknord.no

Gunnar Kvaal, Prosjektarbeid, skog

Tlf.:481 41 883

gunnar.kvaal@landbruknord.no

Styret  

Mariell Henriksen Strand, styreleder

Tlf.: 450 27 033

mariell_strand@hotmail.com

 

Karl Halvdan Botngaard, Styremedlem

Tlf.:918 89 861

k-h.h@online.no

Britt-Mari Andersen, Styremedlem

Tlf.:971 54 341

bmandersen79@gmail.com

Terje Johansen, Styremedlem

Tlf.:901 70 013

terje@astema.no

Odd Johan Movinkel, Styremedlem

Tlf.:992 66 971

oddmov@online.no

 

Jørgen Mo, 1.vara

Tlf.:920 45 540

jmoe_75@hotmail.com